Hizmet ve Çalışmalar

30.09.2017

Ahmetbey "12 YILDIZ ŞEHRİ" Olmaya Aday...

Ahmetbey ?12 YILDIZ ŞEHRİ? Olmaya Aday... Avrupa Konseyi?nin en prestijli ödüllerinden olan ?12 Yıldız Şehri? payesini, 47 Ülkeden, yerel ve bölgesel yönetimlerin katılımıyla, Belde ölçeğinde kazanan ilk yerel yönetim olma...(daha)


27.09.2017

TRAKYAKENT'e üye Belediyelere 25.000TL proje desteği için teşekkürler...

'TRAKYAKENT'e üye Belediyelere 25.000TL proje desteği için teşekkürler... Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ'ın Nisan ayı, TRAKYAKENT Birlik Meclisi toplantısında, birliğimizin mali desteği ile üye Belediyelere TRAKYAKENT...(daha)


22.09.2017

Semt pazarında zabıta ekiplerince denetimler gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız ve Zabıta Ekiplerimiz, Cuma pazarında esnaflarımızı ve hemşehrilerimizi ziyaret ederek, hayırlı işler/hayırlı Cuma?lar dileklerini paylaştı. Zabıta ekiplerince denetimler gerçekleştirildi.(daha)


21.09.2017

Futbol sahamızda temizlik ve zemin iyileştirme çalışması gerçekleştiriyoruz...

Futbol sahamızda temizlik ve zemin iyileştirme çalışması gerçekleştiriyoruz...(daha)


21.09.2017

Beldemiz genelinde, okul ve açık alanlarda larvasit ilaçlama çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

Lise ve İlk/orta okullarımızın bahçeleri, derslikleri, ortak kullanım alanları ve oyun alanlarında ilaçlama çalışmalarımızın yanında, Beldemiz genelinde kara sinek/sivri sinek üreten su birikintileri, gübrelik alanlar ve hayvan...(daha)


01.09.2017

Yeni parklarımız çocuklarımızın hizmetinde..

      Çalışmaları biten iki parkımızdan birine; 2015 yılında, elim bir trafik kazasında kaybettiğimiz Murat ÖZTEN?in adı verildi.(daha)


31.08.2017

Kurban kesim yerleri ve Beldemizin tüm cadde/sokaklarında larvasit ilaçlama ve soğuk sisleme ilaçlama çalışmalarımızı tamamladık.

Kurban kesim yerleri ve Beldemizin tüm cadde/sokaklarında larvasit ilaçlama ve soğuk sisleme ilaçlama çalışmalarımızı tamamladık.(daha)


Displaying results ###SPAN_BEGIN###%s to %s out of ###SPAN_BEGIN###%s

Birimler