Hizmet ve Çalışmalar

20.06.2017

Bayram temizliği ve ot biçim çalışmalarımız devam ediyor

Beldemiz tüm cadde ve sokaklarında, Bayram temizliği ve ot biçim çalışmalarımız devam ediyor. Bununla birlikte, Sütlüce yolu mevkiinde kalan ve kaçak çöp/harfiyat dökülen sahada yapılan çalışma ile 117 kamyon çöp/harfiyat...(daha)


20.06.2017

Beldemiz mezarlığında yol yapım ve düzenleme çalışmalarımız devam ediyor

Beldemiz mezarlığında yol yapım ve düzenleme çalışmalarımız devam ederken, yoğun yağışlarla büyüyen otları 3. defa biçerek mezarlığımızın temizliğine devam ediyoruz. Düzenli defin yapabilmemizi, yeni defin alanları...(daha)


08.06.2017

Sivrisinek Larva mücadelesi ve ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Sivrisinek/Larva mücadelesi ve ilaçlama çalışmalarımız; yağmur kanalları ve kanalizasyon hatları ile dere yataklarında, durgun su yataklarında ve gübrelik alanlarda devam ediyor. Okul bahçeleri, çocuk parkları ve aile çay...(daha)


01.06.2017

Ahmetbey Belediyesi LİSE Tanıtım Aracı yollarda

Ahmetbey Şehit Öğretmen Uğur GÖREN Çok Programlı Anadolu Lisemizin tanıtımı için Belediyemizce tahsis edilen otobüsümüz, Pınarbaşı ve Cevizköy İlk/Ortaokulları ile başlayan tanıtım gezilerine, Evrensekiz ve Sakızköy okullarında...(daha)


27.05.2017

Güvenlik altyapımızı yeni kameralar ve takip/veri kayıt sistemleri ile güçlendiriyoruz.

Atatürk, Zübeyde Hanım ve Fatih Caddelerimizin birleştiği noktada yer alan MOBESE sistemimize yeni ilave ettiğimiz robot kamera, hizmet binamızın tüm katları ile çevre güvenlik kameraları, çöp depolama alanı ve cevizlik alanı...(daha)


26.05.2017

Lisemizin tanıtımını, çevre Köy ve Beldelerimiz ile İlçe merkezinde yapacak olan aracımız hazır

Lisemizin tanıtımını, çevre Köy ve Beldelerimiz ile İlçe merkezinde yapacak olan aracımızı hazırlayarak Sayın Müdürümüze teslim ettik. Okulumuza yeni öğrenciler kazandırmak, öğrencilerin ve velilerin çok programlı lise...(daha)


Displaying results ###SPAN_BEGIN###%s to %s out of ###SPAN_BEGIN###%s

Birimler