Haberler

04.01.2019

Ahmetbey Cumhuriyet İlkokulu-Ortaokulu Aile Birliği Dayanışma Kahvaltısı gerçekleştirildi

Ahmetbey Cumhuriyet İlkokulu/Ortaokulumuzun, 2 yıldır başarıyla gerçekleştirdiği dayanışma kahvaltısı velilerimizi bir araya getirdi. Okul Aile Birliği yönetimimiz olmak üzere, emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.(daha)


01.01.2019

YENİ YILIMIZ MUTLULUK GETİRSİN

Hizmet vermekten onur duyduğumuz Ahmetbey Halkının, yeni yılını kutlarız.. Hemşehrilerimizin hakettiği "EN İYİ ve EN GÜZELİ" yapmaya 2019 yılında da devam edeceğiz. (daha)


31.12.2018

Belediye Başkanımızın Yeni Yıl Mesajı

Yılbaşı gecesi; ailelerinden, sevdiklerinden uzakta alın teri döken emekçiler, hastanelerde şifa bekleyen hastalar, evlerinden ayrı kalan öğrenciler, Vatan nöbeti bekleyen ve görev başında olan asker/polislerimiz başta olmak...(daha)


30.12.2018

Belediyemize bir ödül daha

Ahmetbey Belediyesi, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalar sebebiyle, Marmara Bölgesi, Belde Belediyeleri Kategorisinde, ödüle layık görüldü. Bilecik Belediyesi'nin ev sahipliğinde, Türkiye'nin 7 Bölgesinden Büyükşehir, İl, İlçe...(daha)


30.12.2018

Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ, Şeyh Edebali'nin türbesini ziyaret etti

Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ, "İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın" sözü ile Osmanlı İmparatorluğu'nun fikir babası olan ve "insanı önceleyen" yönetim anlayışımızı esinlendiğimiz, önemli fikir...(daha)


28.12.2018

Esnaflarımıza yıl sonu ziyaretleri

Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ, 2018 yılının son günlerinde, Beldemiz esnaflarını ziyaret ederek hayırlı işler dileklerini paylaştı.(daha)


22.12.2018

Sarıkamış Şehitleri Anma Mesajı

Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ'ın SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANMA MESAJI: Tarihini bilmeyen milletler, yok olmaya mahkumdur. Sarıkamış'da, Ahmetbey'li bir Şehidimiz olduğunu 100 yıl sonra, 2015 yılında, Tarihçi Ali ARSLAN'ın...(daha)


Displaying results ###SPAN_BEGIN###%s to %s out of ###SPAN_BEGIN###%s

Birimler