Haberler

20.04.2018

Yılın Belediye Başkanı Mustafa ALTINTAŞ

KAMU-DER (Kamu Görevlileri ve Çalışanları Derneği) tarafından 12.si düzenlenen "Yılın En Başarılıları" ödül töreninde, Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ'a Yılın Belediye Başkanı Ödülü verildi.(daha)


10.02.2018

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Olağan Genel Kurulu

Ahmetbey Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi olağan genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ yaptığı konuşmada; "Başarılı çalışmaları ile güven tazeleyen, Sayın Başkan,...(daha)


09.02.2018

İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Ziyareti

İç Anadolu Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Sayın Salim ÇORUK, Üye Belediyeleri ziyareti kapsamında, Belediyemize ziyaret gerçekleştirdi.(daha)


05.02.2018

Ahmetbey Belediyesine Avrupa'dan Büyük Ödül

Ahmetbey "12 Yıldızlı Avrupa Şehri" ünvanı ile hakettiği yerde.. Belediye Başkanımız Mustafa ALTINTAŞ, Paris'de gerçekleştirilen toplantıda, Avrupa Konseyi'nin en prestijli ödüllerinden biri olan "12 Yıldız...(daha)


21.01.2018

Ahmetbey Köftesi marka değeri

Türkiye'nin en lezzetli 100 yemeğinden biri, AHMETBEY KÖFTESİ seçildi... ve yine listede yer alan Türkiye'nin en iyi 4 köftesinden biri de AHMETBEY KÖFTESİ. Gurmeler, akademisyenler, yemek yazarları, şefler ve işletmecilerden...(daha)


Displaying results ###SPAN_BEGIN###%s to %s out of ###SPAN_BEGIN###%s

Birimler